For Model v Olomouci 2013

Radek Přikryl z Přerova, který je členem fanklubu se zúčastnil výstavy modelů v Olomouci. Zde předvedl v celé kráse svůj plně funkční model stroje PB 200 D.

Komentář pana Přikryla.....

Na výstavě byla opravdu velká návštěvnost a u této expozice obzvlášť. Modely stavebních strojů, kamionů, nákladních aut, driftových speciálů a samozřejmě rolby Pisten Bully PB 200 D, která tam byla jako jediná, budily největší pozornost a zájem navštěvníků od těch nejmenších až po ty nejstarší, neboť všechny byly plně funkční a ukazovaly se při práci jako skutečné.
Bylo velmi příjemné a milé slyšet okolo sebe z úst návštěvníků:" Dívej rolbička, to je ta, jak jsme včera viděli na sjezdovce a jak jsme si ji vyfotili. Ta je jako skutečná, svítí, bliká, zvedá radlici i vzadu frézu."
Milé překvapení bylo, když na mne z davu okolo stojících lidí, zavolala starší paní, která tam byla zřejmě s vnoučky:" Pane nechtěl by jste přijet k nám do Třebový, upravit nám sjezdovku, máme ji tam 800 metrů dlouhou a sněhu ještě máme dost." Bylo mi hned jasné, že myslí Peklák v České Třebové. Chvíli jsme si povídali a bylo vidět, že i ženy znají tyto krásné červené silné stroje.

To jen pár takových postřehů z výstavy, které mě potěšily.

Oranžový Ford escort Cosworth je model mého syna Luďka, který tam předváděl drifty.

S pozdravem Radek Přikryl