Dárkomat

O fanoušcích horských strojů

Možná to ani nevíte, ale klub přátel horských strojů značky Reform a PistenBully má už více než pět set členů. Jsou to  fanoušci nejen z České republiky, ale i z Polska, Slovenska, Německa, Rakouska. Máme z toho velkou radost a moc si toho zájmu vážíme!  Když vidíme, jak fanoušky ty naše články, soutěže a hry baví, nabíjí nás to novou energií a nápady k nám přicházejí skoro samy.

 

 

 

O čem je hra Dárkomat

Touto akcí chceme udělat radost nejenom fanouškům, ale i sami sobě. Cílem této hry je otevřít se světu a pozvat do našeho klubu co nejvíce nových členů. Víc fanoušků pro nás znamená více zábavy, více výher, více příběhů. Vítán je každý, kdo má rád horské stroje Reform a PistenBully.

 

Proč se stát členem klubu

Protože to nic nestojí, ale zato to hodně přináší. Téměř každý měsíc pořádáme soutěže, do kterých vkládáme velké a malé ceny, obvykle se jedná o značkové fanouškovské předměty. Pořádáme rozhovory, představujeme lidi a firmy z naší branže, prodáváme fanouškovské předměty, navíc s klubovou slevou. Vyhledáváme zajímavé články a videa, spolupodílíme se na přípravě velkého setkání fanoušku na akci SnowShow.

 

 

Dárek z Dárkomatu

Máme připravenou velkou hromadu velkých a malých dárků! A vymysleli jsme to tak, abychom je mohli rozdávat jak nově příchozím, tak již dříve registrovaným členům fanklubu.

 

O ceny budeme losovat

Všichni nově registrovaní členové fanklubu budou automaticky zařazení do losování dárků. Nové přihlášení do klubu je možné provést rovnou zde: REGISTRACE DO KLUBU

 

A co ti, kteří se už registrovali

Všichni dříve registrovaní členové fanklubu mohou do losovacího osudí dostat své jméno tak, že do klubu pozvou někoho ze svých přátel či blízkých a on se v čase kdy tato hra probíhá, registruje. Stačí, když pak jméno tohoto nového člena vepíšou do hlasovacího formuláře, který se nachází dole na této stránce a kliknou na odeslání.

 

O jaké ceny hrajeme

 

První místo:  Sluneční sportovní brýle Alpina     

Druhé místo:  Termoláhev 

Třetí místo:  Modré triko 

A dalších 20 značkových baseballových kšiltovek 

 

 

 

Co je důležité vědět

Akce Dárkomat probíhá od 11.7. do 10.8.2016.

Do losování o výhry budou zařazené i registrace provedené "starými" členy fanklubu na starých webových stránkách (pokud registraci neprovedli do 10.7.2016).

Počet dárků vložených do soutěže může být dle uvážení Správce faklubu zvýšen nebo snížen. A to v závislosti na počtu nově registrovaných členů fanklubu.

Registrace i členství v klubu je bezplatné a lze jej kdykoli zrušit.