Serviceman 2019

 

 

 

Jak se nám to pěkně rozjíždí

A je to tady. Vyhlašujeme osmý ročník soutěže Serviceman. Opět hledáme našeho nejoblíbenějšího servisního mechanika. Podstata soutěže zůstává sice stejná, okolnosti se však mění. Když jsme kdysi se soutěží začínali, účastnilo se ji všehovšudy sedm servisních mechaniků. Letos se jich ale spolu utká už sedmnáct. Je to tak. Rozrostli jsme se jak v Čechách, tak zejména na Slovensku. Soutěžní drama tak roste samo o sobě. Obhájí loňští vítězové své pozice nebo bude všechno jinak? To se teprve ukáže.

 

Dejte mu hlas, potěší jej to

Zkuste si vzpomenout na vaše poslední setkání nebo váš poslední telefonní rozhovor. Pomohl vám, poradil vám, zařídil, co jste potřeboval nebo se o to alespoň poctivě pokoušel? Vydobyl si servisní mechanik svou pracovitostí, schopností a vstřícností vaše srdce a respekt?  Pošlete mu svůj hlas a pomozte mu k vítězství. Jeho to potěší a vy svým hlasem automaticky vstoupíte do soutěže o velký dárkový koš plný dobrot všeho druhu.

 

Jak vítěz losuje výherce

Servisní mechanik, který v soutěži získá nejvíce hlasů, získává nejen titul vítěze, ale i právo vylosovat výherce z řad hlasujících fanoušků. Vylosovaný pak obdrží dárek v podobě velkého dárkového koše, který mu slavnostně předá nejoblíbenější servisní mechanik - Serviceman  roku 2019.

 

Co je v dárkovém koši

Je naši dobrou tradicí, že hodnota koše se odvozuje od kalendářního roku. Do letošního koše jsme tedy naskládali dobroty za 2019 korun a každý si v něm jistě najde to své.

 

 

Pravidla soutěže a losování výherce

Hlasovat může jen přihlášený člen fanklubu. Nejsi-li doposud členem, přihlas se. Registrace i členství je bezplatné.
Každý přihlášený člen fanklubu může zaslat jeden hlas, jednomu servisnímu mechanikovi.
Hlasy je možné zasílat od 5.11.2019 do 15.11.2019
Jméno vítěze bude zveřejněno na stránkách fanklubu.
Zasláním hlasu člen souhlasí s podmínkami soutěže.