Oslav to s námi!


Jak se to stalo

Jako by se to stalo včera. Vidím, jak unavení a trochu rozčepýření vycházíme ven ze žamberského Country klubu, abychom se vyfotili. Právě jsme totiž založili firmu TopKarMoto. Jenže ono se to nestalo včera, ale už před deseti lety. Bylo nás tehdy asi jako je prstů na obou rukách a stroje Reform a PistenBully jsme prodávali jen na českém trhu. Teď po deseti letech je nás ke třiceti a pracujeme nejen v Čechách, ale i v Polsku a na Slovensku. Je to tak, hodně jsme se od té doby posunuli. A to nejen v čase.

 

To se musí oslavit

Desetileté výročí vzniku firmy, to už je pořádný důvod k oslavě. Rádi bychom se s každým z našich přátel, spolupracovníků a fanoušků horských strojů osobně setkali a popovídali si. Když ono to ale není možné. Je nás prostě moc. A tak nás něco napadlo. Když se nemůžeme sejít osobně, co kdybychom se potkali virtuálně. Technika to přeci umožňuje. Stačí, když se natočíme přes mobil na video.

 

Udělejte nám radost

Vezměte mobil do ruky, natočte a pošlete nám nějaké hezké přání k narozeninám. Může to být něco krátkého jednoduchého, nebo naopak něco velmi originálního. Udělejte nám radost a popřejte nám něco milého.

 

 

 

Dárek na oplátku

Tohle kulaté výročí, to je skvělá příležitost k nadělování dárků. A my jsme se rozhodli, že dárky, které budeme rozdávat, budou opravdu stát za to. Všichni, kdo nám pošlou videopřání k výročí, budou automaticky zařazení do losování o jednu z těchto tří velkých cen:

1. cena: Benzínová sekačka Hecht s pojezdem
2. cena: Tablet Lenovo
3. cena: Hrablo na sníh Fiskars

 

Galerie zaslaných videopřání

 

 

Jak nám můžete své videopřání doručit?

Zašlete nám je na mail: sedlackova@topkarmoto.cz
nebo libovolnou formou z vašeho mobilního telefonu (například přes aplikaci WhatsApp apod.) na telefonní číslo: +420 730 514 497.

Vaše přání nám pošlete nejpozději do 9.10.2019

Poté už všechna videopřání vyhodnocujeme, slavíme a nadělujeme.

Odesláním videa nám udělujete souhlas s jeho uveřejněním na stránkách www.tkmfanklub.cz.

Správce fanklubu si vyhrazuje právo rozhodnout o tom, zda přijaté video s ohledem na technickou kvalitu či obsah zveřejní.