Sázka na vítěze

 

Nejen pracovití, ale i hraví

Víte, jak poznáte, že někoho jeho práce opravdu baví? Dělá víc než by musel, a ještě z toho má radost. A přesně takoví jsou naši servisní mechanici. I teď na konci sezóny, když už by opravdu měli nárok na únavu a mrzutou náladu, jsou v dobrém rozmaru. Jak to víme? Stačí, když se ráno při rozdílení práce zaposloucháme do jejich rozhovoru. Pořád přemýšlí, jak vyřešit nějaké zapeklité technické problémy, vzájemně si radí, a taky se pořád škádlí a vtipkují. A právě ta hravost a lehká soupěřivost nás přivedla k nápadu na tuto soutěž.

 

Něco jako rytířský turnaj

Tato soutěž se vlastně podobá klasickému chlapáckému souboji, při kterém chce jeden druhému dokázat, že jej trumfne. Uspořádáme vlastně takový malý rytířský turnaj. Jen místo koňů budeme používat naše stroje PistenBully, a místo kopí si k souboji zvolíme naše nářadí a vzduchové filtry.

 

Sázka na vítěze

O co tedy jde. Uspořádáme soutěž, ve které budou servisní mechanici mezi sebou závodit v tom, kdo z nich dokáže rychleji vyměnit vzduchový filtr u stroje PistenBully 600 W. Abychom soutěž udělali ještě zábavnější, pojali jsme ji nejen jako závod jednotlivých servisních mechaniků, ale i jako jako takový malý česko-slovenský zápas. Dva servisní mechanici budou z Dlouhoňovic a dva z Trnavy.

 

Na to si vsaďte

Vyhrává ten, kdo bude rychlejší. A vaším úkolem je tipnout si jméno vítěze. Abychom vám rozhodování zjednodušili, anebo možná také ztížili,  přidáváme ke každému soutěžícímu krátkou charakteristiku. Popis jeho zkušeností a specializace. Je jen na vás, na koho si vsadíte, komu pošlete svůj hlas.

 

Vsaďte na vítěze a berte hlavní výhru

Pošlete-li hlas vítěznému borci, zařadíme vás do losování o hlavní výhru. A tou je model PistenBully 600 W Polar SCR v měřítku 1:43.

 

 

Další tři ceny vylosujeme ze všech, kdo se soutěže zúčastnili a zaslali svůj tip. Výherci od nás dostanou multifunkční šátek / tunel vhodný na sport a volnočasové aktivity.