Serviceman 2018

Vyhlašujeme v pořadí již sedmý ročník soutěže o nejoblíbenějšího servisního mechanika společnosti TopKarMoto - Serviceman 2018.

Kdo z našich servisních mechaniků je nejpracovitější, nejschopnější, nejkomunikativnější, zkrátka nejoblíbenější? Vážíš si jej a jsi s jeho prací spokojený? Řekni to nám i ostatním. Dej hlas svému favoritovi a vyber s námi Servicemana roku 2018.

 

 

 

 

Jaký má tato soutěž smysl

Chceme vyzdvihnout slušnost, vstřícnost, pracovitost, profesionalitu a dovednosti našich servisních mechaniků. Chceme, aby servisní mechanici věděli, že si těchto postojů a schopností vážíme, a že je podporujeme. A hlavně, chceme, aby věděli, že si toho vážíme nejenom my, ale že si to oceňují především ti, pro které pracují. Tedy majitelé a provozovatelé horských strojů, jejich osádky a řidiči. A zda si v této oblasti vedou dobře nebo špatně, to se dozví velmi jednoduše a rychle. Rozhodne totiž počet hlasů, které od svých protějšků na straně uživatelů a fanoušků horských strojů získají.

 

A ještě jeden důvod, pro který bys měl hlasovat

Můžeš vyhrát dárek, který ti předá vítěz soutěže. Navíc ti jako bonus nabídneme individuální prohlídku horských strojů a zázemí firmy TopKarMoto.

 

Jaká je cena pro vítěze

Pro servisního mechanika, který soutěž vyhraje, uspořádáme u nás v TopKarMoto malý oslavný rituál. Zaslouží si to, získá totiž náš obdiv a respekt. A během této oslavy vylosuje tento nejúspěšnější servisní mechanik výherce hlavní ceny soutěže. Do tohoto losování budou zařazeni všichni fanoušci horských strojů, kteří se zapojili do losování a svému favoritovi zaslali hlas.

Výherce hlavní ceny od nás dostane dárkový koš v hodnotě 2018 Kč. 

 

 

Pravidla soutěže a losování výherce

Servisní mechanik, který získá od svých klientů nejvíce hlasů, získává nejen titul vítěze, ale i právo vylosovat výherce z řad hlasujících fanoušků. Vylosovaný pak obdrží dárek v podobě velkého dárkového koše, který mu slavnostně předá nejoblíbenější servisní mechanik - Serviceman  roku 2018.

Hlasovat může jen přihlášený člen fanklubu. Nejsi-li doposud členem, přihlas se. Registrace i členství je bezplatné. 

Každý přihlášený člen fanklubu může zaslat jeden hlas, jednomu servisnímu mechanikovi.

Hlasy je možné zasílat od 7.11.2018 do 30.11.2018 - 12:00.

Jméno vítěze bude zveřejněno na stránkách fanklubu.

Zasláním hlasu člen souhlasí s podmínkami soutěže.