Serviceman 2017

 

 

Stejná pravidla, hra se však mění

Letošní ročník soutěže o nějoblíbenějšího servisního mechanika je už šestý v pořadí. Doposud nejvíce titulů získal Josef Hruška. Někdy to bylo těsné vítězství, někdy to bylo vítěztví s rozdílem celé třídy. Kdo ví, jak ale dopadne letos. Věci se totiž pořád mění. Náš servisní tým se od posledního ročníku výrazně rozrostl a Josefovi tak přibyla konkurence. V loni o titul soutěžilo devět servisních mechaniků, letos už dvanáct. Jeden nový servisní mechanik přibyl na Slovensku, dva v Čechách. A protože intenzivně hledáme polsky mluvícího servisního mechanika určeného pro servisní zásahy u našich přeshraničních partnerů, dá se očekávat, že v příštích letech bude boj o titul ještě obtížnější.

 

O co v soutěži jde

Kdo je dobrý servisní mechanik? Ten, který umí opravit závadu na stroji? Nepochybně je to ta nejdůležitější schopnost. Ale rozhodně není jediná, která je důležitá. Představte si, co by se stalo, kdyby servisní mechanik nebyl vstřícný, nedalo se s ním domluvit, kdyby neměl pochopení pro vaše potřeby, kdyby nebyl zodpovědný, nebral vám telefony, nechtěl vám pomoci. Mohli byste se na takového člověka spolehnout? Asi těžko. Pro nás je zásadní, aby naši servisní mechanici byli vstřícní lidé a profesionálové v každém ohledu. Cílem této soutěže je povzbudit jejich dobrou vůli a pracovní nasazení. Budeme proto velmi rádi, dáte-li jim vědět, že jste si jejich profesionality všimli, a že ji oceňujete.  Pošlete hlas "svému" servisnímu mechanikovi. Udělejte mu radost.

 

Jak se ta hra hraje

Je to jednoduché. Svůj hlas pro nejoblíbenějšího servisního mechanika může zaslat každý člen klubu přátel horských strojů. Stačí, když se přihlásí ke svému účtu na webových stránkách, vybere si fotografii se svým favoritem, a klikne na tlačítko odeslat hlas.

 

Dárky pro vítěze

Pro servisního mechanika, který soutěž vyhraje, uspořádáme u nás v TopKarMoto malý oslavný rituál. A z těch, kteří pošlou do soutěže svůj hlas, kterémukoli z našich servisních mechaniků, vylosujeme tři vítěze, kterým dáme poukazy na výběr fanouškovských předmětů dle vlastní volby.  Na obrázky a popisy fanouškovských předmětů se můžete podívat na stránkách Fanzone.

Hodnota dárkových poukazů pro první tři vylosované výherce:

 

První místo:    2.500 Kč

Druhé místo:  1.500 Kč

Třetí místo:    500 Kč

 

Podmínky soutěže

Hlasovat může pouze přihlášený člen TKM fanklubu.

Odeslat lze jen jeden platný hlas.

Kdo není členem faklubu, může se přihlásit. Stačí vyplnit a odeslat přihláškový formulář.

Registrace a členství jsou bezplatné.

Hlasy je možné zasílat od 1.12.2017 - 12:00 do 15.12.2017 - 12:00.

Výherce vylosuje správce fanklubu Iva Moravcová.

Jména výherců budou zveřejněna na stránkách fanklubu.

Zasláním hlasu člen souhlasí s podmínkami soutěže.