Premiant

Dopřej si chvilku zábavy a zahraj si s námi soutěž nazvanou Premiant. Je nádherně jednoduchá. Stačí, když ukážeš na správný obrázek a můžeš vyhrát jednu z osmi skvělých cen, které jsme do soutěže vložili.

 

 

 

 

 

 

Jak hra ke svému názvu přišla

Společnost Reform má ve svém výrobním programu šest produktových řad a v nich vyrábí okolo čtyřiceti různých typů strojů.  Od univerzálních transportérů po jednoosé sekačky.  O stroje je na trhu zájem a velmi dobře se prodávají. Když jsme si ale nedávno dělali statistiku prodejů realizovaných v České republice a Slovensku v posledním roce, zjistili jsme, že se jeden stroj zcela vymyká běžnému průměru. Tento stroj předběhl souputníky ze své produktové řady o několik desítek procent a stal se tak nezpochybnitelným Premiantem ve své třídě. A nás napadlo, že by z toho mohla být výborná tipovací soutěž.

 

Co je úkolem soutěžících

Ukážeme vám obrázky pěti strojů a vaším úkolem je vybrat z nabídky ten, o kterém si myslíte, že se v posledním roce stal nejprodávanějším strojem značky Reform v České republice a na Slovensku.

 

Co víme o nejprodávanějším stroji

Abyste při svém rozhodování nestříleli jen tak slepými patronami, přidáváme k fotografiím strojů i několik technických, výkonnostních a prodejních charakteristik. Uvidíme, zda vám tyto informace rozhodování zjednoduší, anebo zda vám naopak trošku zamotají hlavu. Stroj, který hledáme, je multifunkční. V létě je využíván především pro úpravu velkých travnatých ploch. Mulčuje, seče a obrací trávu na svazích, které mohou mít sklon až čtyřicet stupňů.  V zimě čistí pomocí pluhu a frézy silnice a parkoviště od sněhu. Na jaře se zametačem smete to, co na cestách po zimě ještě zbylo. 

Aby se stroj líbil posádkám strojů, zaměřili se konstruktéři v Reformu zejména na zvýšení řidičova pohodlí. A proto odtlumili kabinu proti vibracím, vložili tónované panoramatické sklo, umístili novou pohodlnou sedačku a jako bonus přidali nastavitelný sloupek řízení.

Aby se stroj zalíbil provozovatelům, soustředili se konstruktéři na snížení provozních nákladů. Stroj má oproti svým předchůdcům o 22 litrů větší nádrž a hmotnost stroje byla snížena na 2100 kilogramů. Spotřeba paliva se proto pohybuje okolo šesti litrů na jednu motohodinu. Výsledkem je, že provozovatel ušetří na palivu a zároveň zvýší efektivitu práce tím, že se prodlouží tankovací intervaly. A pozor, tohle platí i přesto, že stroji zůstal extrémně silný turbo motor o výkonu 70 PS.
Stroj má poloměr otáčení pouhých 3.55 metrů, takže umožňuje obratnou manipulaci i ve stísněném prostoru. Má hydrostatickou převodovku a odpružená čelní i zadní ramena, což snižuje vibrace.

Tento stroj se ve Welsu vyrábí od roku 2016. V České republice a na Slovensku si nejvíce těchto strojů zakoupily společnosti, které pečují o povodí a dálnice.

 

A jak správně hlasovat

Nejdříve se podívej vpravo nahoru a přihlas se ke svému klubovému účtu. Pak si pečlivě prohlédni obrázky a z nabídky, která se nachází dole na stránce, si vyber jméno stroje, o kterém si myslíš, že mu patří titul našeho Premianta. Svou volbu potvrdíš tím, že klikneš na tlačítko Odeslat.

 

 

                         

REFORM MULI T10 X REFORM MOUNTY 110 V REFORM METRAC H8 X REFORM METRAC H7 RX REFORM M14

 

 

 

Kdo vyhrává a o co hrajeme

Správně tipující budou zařazeni do slosování. Losování provede Iva Moravcová, správce fanklubu.

 

První místo:     Sportovní taška REFORM

Druhé místo:   Termoláhev REFORM

Třetí místo:      Polo triko REFORM

a dalším 5 vylosovaným zašleme dárek dle našeho výběru.

 

 

 

 Pravidla soutěže

Hlasovat může pouze přihlášený člen TKM fanklubu.

Odeslat lze jen jeden platný hlas.

Registrace a členství jsou bezplatné.

Hlasy je možné zasílat od 7.6.2017 - 10:00 do 21.6.2017 - 23:00.

 

Co dělat když ještě nejsi členem klubu

Pokud nejsi členem klubu přátel horských strojů značky Reform a PistenBully, a chtěl by sis zahrát, není nic jednoduššího. Klikni ZDE, vyplň Registrační formulář a vstup mezi nás. Bavíme se zde o tom, co máme rádi, co nás baví, a co chvíli tu soutěžíme o skvělé ceny.