Lexikon

 

 

 

Tohle jsme si nemohli nechat ujít

Tento týden spustila firma Topkarmoto najednou tři nové webové stránky. Kdo se někdy na vývoji a stavbě webovek podílel, ten určitě ví, jak významná chvíle to pro všechny zúčastněné je. Jaká zátěž jim právě spadla z ramenou. Za každými stránkami se totiž skrývají desítky až stovky hodin práce. Je to radostná chvíle a my jsme si ji nemohli nechat ujít. K příležitosti spuštění nových stránek jsem proto připravili speciální soutěž. Dali jsme ji název Lexikon a naplnili jsme ji obzvláště cennými výhrami.

 

Co je to za webové stránky

Topkarmoto pracuje na třech trzích. V Česku, Polsku a Slovensku. Až doposud ke komunikaci se svými obchodními partnery využívala pouze dvě webové stránky  (www,topkarmoto.cz a www.tkmfanklub.cz), a obě byly v českém jazyce. To samozřejmě nemohlo slovenským a polským zákazníkům vyhovovat. Bylo tedy naprosto nezbytné s tím rychle něco udělat. Vznikly proto zcela nové stránky www.topkarmoto.sk a www.topkarmoto.pl. Komunikace na těchto stránkách je přirozeně vedená v polštině a slovenštině. Nejde však jen o jazykové mutace českých stránek. To by bylo vzhledem ke specifickým potřebám slovenských a polských partnerů poněkud málo. Nové stránky jsou autonomní, což v praxi znamená, že se převážná většina článků, informací, fotogalerií, obchodních nabídek tvoří v jednotlivých zemích. Weby jsou navzájem spojené stylem komunikace, designem, strukturou a přirozeně lidmi.

K regionálním stránkám a klubovým stránkám přibyly ještě jedny. Dostaly název Centrální. Tyto stránky slouží jako rozcestník, ze kterého se může zájemce o informace ze světa horských strojů jedním kliknutím dostat na jakékoli z národních stránek.

 

 

 

 

 

Jak jsme si tu soutěž vymysleli

Budeme hledat poklad. Na české, polské a slovenské stránky jsme poschovávali několik obrázků, na kterých jsou napsány vždy tři slova. Jedno je nápsáno v polštině, druhé ve slovenštině a třetí v češtině. A odtud se vzal i název soutěže. Je to vlastně takový náš malý lexikon. Úkolem soutěžících je, nalézt alespoň jeden z těch obrázků, podívat se jaká tři slova jsou na něm napsána a pak nám je zaslat prostřednictvím soutěžního formuláře, který se nachází dole na těchto stránkách.

 

 

 

Takto vypadají obrázky, které jsme na stránky ukryli

 

 

 

 

A o co se tentokrát hraje

Ze správných odpovědí vylosujeme tři hlavní výherce, kteří od nás dostanou šeky k nákupu fanouškovských předmětů dle vlastní volby z naší Fanzone.

 

První místo: vyhrává šek v hodnotě 5.000 Kč

Druhé místo: vyhrává šek v hodnotě 3.000 Kč

Třetí místo:  vyhrává šek v hodnotě 2.000 Kč

 

A dalších pět vylosovaných získá od nás značkovou čepici

 

Jaká jsou pravidla soutěže

Hlasovat může pouze přihlášený člen TKM fanklubu.

Odeslat lze jen jeden platný hlas.

Kdo není členem faklubu, může se přihlásit. Stačí vyplnit a odeslat přihláškový formulář.

Registrace a členství jsou bezplatné.

Hlasy je možné zasílat od 27.9.2016 - 11:10 do 12.10.2016 - 23:55.

Jména výherců budou zveřejněna na stránkách fanklubu a zasláním hlasu člen souhlasí s podmínkami soutěže.