Vítěz soutěže Serviceman 2019

Velké drama a ještě větší překvapení

Letošní ročník soutěže o nejoblíbenějšího servisního mechanika byl výjimečný hned z několika důvodů. Za prvé, do soutěže se zapojilo sedmnáct servisních mechaniků. Ano, čtete správně, až do takového počtu jsme se za ta poslední léta rozrostli. A za druhé, dosavadní dominantní pozice Josefa Hrušky, vítěze mnoha minulých ročníků, se otřásla v základech.

 

Jak probíhalo hlasování

Je to sice zábavná hra, ale je to také i soutěž. Z toho, jak fanoušci hlasovali bylo jasné, že nad způsobem hlasování docela přemýšlejí, a že jim vůbec není jedno, komu svůj hlas pošlou. První velká vlna hlasů k nám dorazila hned v zápětí po vyhlášení soutěže. A druhá velká vlna hlasů připlula těsně před ukončním hlasování. Ještě půl hodiny před koncem soutěže bylo pořadí vítězů úplně jiné.

Od počátku soutěže s velkým náskokem vedl Ondřej Michalička. Za ním, s odstupem, ale jinak s naprosto shodným počtem hlasů, byli Zdeněk Kavka a Josef Hruška. Rozhodla teprve závěrečná půlhodina hlasování.

 

 

 

 

Jak to tedy dopadlo

Poprvé v osmileté historii této soutěže se stalo, že na první pozici došlo ke shodnému počtu hlasů a navíc, že rozdíl mezi prvními třemi soutěžícími činil pouhý jeden hlas. O tom, že letos nemáme jednoho, ale rovnou dva vítěze soutěže o nejoblíbejnějšího servisního mechanika rozhodl hlas jednoho  ze skalních fanoušků Josefa Hrušky, který mu jej odeslal těsně před ukončením soutěže, a srovnal tak skóre s Ondřejem Michaličkou.

Na prvním místě proto stojí Ondřej Michalička a Josef Huška, druhé místo obsadil s rozdílem pouhých dvou hlasů Zdeněk Kavka, a třetí místo s velkým odstupem obsadil Jan Rous.

 

 

 

 

A vnitřní konkurence roste a sílí

Průběh letošní soutěže byl pro nás překvapivý nejen svým výsledkem, ale i tím, jak bylo na prvních třech místech těsno, a jak vyrované výsledky to byly.

Letos bylo ale zajímavé sledovat i dění na nevýherních pozicích. Byli jsme překvapeni a nadšeni z toho, kolik hlasů získali servisní mechanici, kteří u nás pracují teprve rok nebo dva. Na vítězství si sice ještě sáhnout nemohli, ale počet hlasů, které získali, byl skutečně impozantní. Bylo zcela nepochybné, že si u svých protějšků, řidičů a provozovatelů horských strojů, za tu krátkou dobu získali respekt a sympatie. Půjdou-li touto cestou dál, je témeř jisté, že v příštích letech bude souboj o první místa ještě zajímavější než byl letos.

 

Kdo vyhrál hlavní cenu soutěže

Na dárkový koš se může těšit pan Martin Svoboda ze společnosti TMR Ještěd a.s., který se zúčastnil letošní soutěže a podpořil tak jednoho z favoritů. Panu Svobodovi k jeho výhře gratulujeme a doufáme, že dárkový koš od nás udělá radost! Nový majitel dárkového koše se může těšit například na Sudličkovu meruňkovici a Sudličkovu slivovici v dárkovém balení, výběr exkluzivních paštik, výběr kvalitní kávy, neobyčejné čokolády a také něčeho jen tak k zakousnutí.

 

 

 

 

 

 

Blahopřejeme oběma vítězům soutěže k zisku titulu Serviceman 2019 a děkujeme jim za to, že odvádějí dobrou práci a dělají nám na horách dobré jméno.

A blahopřejeme také výherci dárkového koše panu Martinu Svobodovi, děkujeme za váš hlas.