Hledáme velikonoční vajíčko

 

 

Opravdu veselé a hravé velikonoce

Netušíme, jak jste strávili velikonoce, ale zato víme, že tuhle soutěž jste si opravdu užili. Takto rychlou a mohutnou hlasovací vlnu snad ani nepamatujeme. Jaro má na nás asi skutečně kouzelnou moc. Možná je to tím sluncem, možná tím, že je zimní lyžařská sezóna už konečně za námi, možná je to těmi malovanými vajíčky, kdo ví. V každém případě, do téhle soutěže se zapojili i fanoušci, kteří obvykle nejhrají, a jen tak z povzdálí pozorují cvrkot. Byli jsme nadšení.

 

Fanoušci ze slovenských skiareálů

Soutěž v Hledání velikonočních vajíček nás potěšila ještě v jednom ohledu. Zapojili se fanoušci ze slovenských skiareálů. A udělali to opravdu velmi razantně. Jednak jich soutěžilo až nečekaně mnoho, a jednak si jeden z nich odnesl rovnou hlavní výhru. Je to skvělé. Vítáme vás mezi nás.

 

Jen pro připomenutí, o co v soutěži šlo

Na našich webových stránkách se v animaci spouštěly velikonoční vajíčka. Úkolem soutěžících bylo kliknout na správné vajíčko a najít soutěžní kód. A ten zněl: FANDÍME. Tento kód pak už stačilo vepsat do okénka a odeslat, a byli jste automaticky zařazeni do losování o sedm stylových velikonočních dárků.

 

Jak jsme losovali výherce

Do losovacího osudí jsme vložili lístečky se jmény všech soutěžících, kteří nám zaslali správné heslo: FANDÍME.

Nejdříve jsme se pustili do losování šesti výherců porcelánového hrníčku na kávu z kolekce k 50 letému výročí PistenBully.

A pak jsme si užili losování výherce hlavní ceny. Tím byla novinka z naší Fanzone -  pánské triko, které patří také do kolekce k 50 letému výročí PistenBully.

 

Vítěz hlavní ceny

Peter Nanky - Rožumberok

A zde jsou výherci hrnečků z limitované edice PistenBully

Miroslav Suchý - Velké Březno

Ivo Štruml - Jablonné nad Orlicí

Tomáš Truxa - Most

Anna Pytlíková - Holýšov

Miroslav Apolín - Karlovy Vary

Matěj Dlouhý - Litvínov

 

 

 

 

 

 

Děkujeme všem, kteří se do naší velikonoční soutěže zapojili, a gratulujeme výhercům. Dárky jsou už na cestě k vám.

 

Petra Sedláčková

správce fanklubu