Vyhlášení vítězů soutěže Serviceman 2018

Každý ročník této soutěže si s sebou nese svá vlastní témata. A ten letošní měl dvě. Za prvé, všichni chtěli vědět, zda se někomu podaří sesadit Josefa Hrušku z jeho pomyslného trůnu, na kterém se drží už několik let po sobě. A za druhé, všichni byli zvědaví, jak si povedou servisní mechanici, kteří náš tým rozšířili v posledních dvou letech. Získali si respekt, srdce a hlasy svých protějšků na straně majitelů a obsluh strojů? Kdo ví?

 

 

Jaký byl průběh hlasování

Možná to bude překvapivé, ale podle toho, jak k nám přicházely jednotlivé hlasy, to vypadalo na pěkný taktický souboj. Největší vlna hlasů sice podle očekávání přišla v zápětí poté, co jsme rozeslali zprávu o vyhlášení soutěže. Překvapivé však bylo, že podobně silná vlna hlasů k nám dorazila těsně před koncem hlasovacího času. Musíme říct, že takový soutěžní zápal a souboj jsme ani nečekali. Velmi nás to pobavilo a potěšilo.

 

Ať žije král

Navzdory závěrečné vichřici hlasů se situace na trůnu se nezměnila. I letos zvítězil a svůj titul nejoblíbenějšího servisního mechanika obhájil Josef Hruška. Navíc vyhrál s ohromným náskokem. Zvítězil s převahou čtrnácti hlasů.

 

A jak to bylo dál

Druhé místo obsadil Zdeněk Kavka a Ondřej Michalička. Jejich souboj byl narozdíl od souboje o první místo velmi těsný. Vlastně to skončilo tím nejtěsnějším možným rozdílem. Zdeněk porazil Ondřeje o jeden hlas.

 

A jak dopadli nováčci v soutěži

Vedli si nečekaně dobře. Všichni si získali své podporovatele a přátele. Nárůstem hlasů zazářil zejména Petr Leskovec.

 

Jak vypadají stupně vítězů

První místo obsadil Josef Hruška, na druhé pozici skončil Zdeněk Kavka, třetím v řadě je Ondřej Michalička.

 

 

 

 

 

A který hlasující fanoušek vyhrál

Podle pravidel naší soutěže o výherci z řad hlasujících fanoušků rozhoduje losem vítěz soutěže Serviceman. K realizaci losovacího rituálu se nám letos naskytla vynikající příležitost. V úterý 4. prosince totiž probíhal v Ústí nad Orlicí celofiremní meeting společnosti TopKarMoto. Sešli jsme se tam úplně všichni, a tak jsme si tu oslavu Josefova vítěztví i losování výherce mohli parádně užít. Samotné losování vedl ředitel servisního oddělení Jan Kosek. Pepa hmátl do koše a bez dlouhého přebírání vytáhl lísteček, na které stálo jméno výherce: Richard Novák. Byla to radostná chvíle, za kterou jsme vítěze i všechny soutěžící odměnili potleskem.

 

Jaké dárky máme pro výherce

Hlavní cenou je dárkový koš v hodnotě symbolických 2018 Kč. Naskládali jsme do něj, co se tam jen vešlo. Samé dobroty. To ale není vše. Richard Novák od nás kromě koše obdrží pozvání k návštěvě našeho zázemí v Dlouhoňovicích, při kterém mu ukážeme co, jak a kde se dělá, posadíme jej do všech našich strojů. Prostě, uděláme mu u nás krásný den s horskými stroji značky Reform a PistenBully. Moc se na jeho návštěvu těšíme.

 

 

 

Výhercem hlavní ceny se stává Richard Novák.

 

 

 

 

 

Děkujeme všem fanouškům horských strojů za to, že ocenili práci servisních mechaniků, kteří pro ně a s nimi pracují na údržbě jejich strojů.

Velmi si vážíme jejich vstřícnosti a jejich hlasů.