Veletrh hraček 2016

Radek Přikryl z Přerova je členem fanklubu již dlouhá léta. Jako správný fanoušek se rád podělí o nejeden svůj zážitek. Jedním z velkých zážitků poslední doby byl Veletrh hraček v Ostravě, kterého se zúčastnil s celou svojí rodinou. My panu Přikrylovi za příspěvek moc děkujeme a přejeme do budoucna hodně úspěchů.

Zde přinášíme komentář pana Přikryla:

Vážení přátelé,

jako fanoušek sněžných pásových vozidel bych rád přispěl svými novými fotkami, které jsem pořídil spolu se synem letos 28. října na Veletrhu hraček 2016 na Ostravském výstavišti. Tento veletrh se koná každým rokem a navštíví ho spousta dětí spolu s rodiči.

Letos na výstavu vyrazila celá naše rodina i se všemi našimi modely, takže vlastně každý z rodiny měl po celou dobu konání akce ten svůj model k předvádění. Můj model rolby PistenBully PB 200D se tam samozřejmě vyjímal jako rarita, neboť všichni modeláři měli auta, ať už silniční drift speciály nebo terénní off road speciály v měřítku 1/10 se všemi detaily. Naši ostravští kamarádi modeláři měli postavené takové malé městečko s dráhou určenou pro drift a dráhu určenou pro off road i se všemi možnými detaily a dekoracemi, jako například benzínová pumpa, přístřešek, parkoviště atd.

Model rolby PistenBully PB 200D v měřítku 1/12 i s modelem sněžného děla Areco (zatím ještě nejsou nedokončené všechny detaily) se líbil jak dětem, tak i jejich rodičům. Ti jim říkali "To je ta rolba, co jezdí na horách po sjezdovkách, aby se nám dobře lyžovalo a měli jsme sjezdovky pěkně rovné a upravené. A má sebou i sněžné dělo, podívej." Všem se moc líbilo, když rolba ukazovala, co všechno umí a co všechno zvládne přejet, jak umí převážet sněžné dělo a pracovat s radlicí a frézou. Návštěvníci byli nadšeni, takže se natáčelo a fotilo.

Největším úspěchem u dětí byl model rolby. A když přijel až k nim a začal na ně mávat radlicí nahoru dolů a předvádět jim úžasný tanec, který tento model dokáže, byli všichni jako u vytržení. V tom nelenil můj starší syn a začal s drift speciálem růžové barvy okolo rolby kroužit a předvádět spolu tanečky obou modelů současně. Troufnu si říct, že to mělo opravdu úspěch.

Dále jsme sebou měli 3 drift závodní speciály. Se synem se zúčastňujeme drift závodů, a to jak v České republice, tak v Rakousku nebo i v jiných evropských zemích. Soutěžíme jako závodní tým MAMUT DRIFT RACING TEAM Přerov s vynikajícími výsledky. Letos se nám opravdu daří. Měli jsme sebou také off road speciál a přesnou kopii 1/10 Dodge Ram pick up, který řídí náš syn Radeček. Ten se připravuje na závody, kterých se bude účastnit příští rok. Tento jeho červený model pick up je vidět na jedné fotografii u bílé garáže.

Byli jsme moc spokojeni, akce byla pěkná, povedla se. Nejvíce nás potěšil úspěch a obdiv od návštěvníků veletrhu. Pro nás jako rodiče byla velikým úspěchem spokojenost našeho malého syna Radečka, který ukázal, že umí jezdil nejenom se svým malým off roadem, ale i s modelem rolby jako mistr.

Kolektivu firmy TopKarMoto a všem příznivcům přeji krásné prožití adventu.

Radek Přikryl