Kilometrovník

Jak jsme hledali kratší cestu

Na začátku zimní sezóny 2015/2016 jsme přišli s akcí Dárkový poukaz. Smyslem této akce bylo razantně snížit náklady na dopravu, které majitelům strojů značky PistenBully vznikají při realizaci servisních zásahů. Možná si ještě vybavíte, že stačilo aktivovat Dárkový poukaz a cena první jízdy se snížila o 20%, cena druhé jízdy se snížila o 30% a cena třetí a každé další jízdy se snížila o 40%. Když jsme akci spouštěli, nevěděli jsme, s jakou reakcí se setkáme. Ale nyní už to víme. Dárkový poukaz se opravdu líbil a měl úspěch.

Můžeme pouze napovědět

Když jsme nyní sečetli počet volných (tedy neplacených) kilometrů, které jsme na základě Dárkového poukazu rozdali, byli jsme překvapeni, k jak vysokému číslu jsme se dobrali. A v té chvíli nás napadlo, že by to byl skvělý námět na tipovací soutěž. Budeme hádat, kolik kilometrů zdarma jsme rozdali. Aby to nebylo tak těžké, napovíme Vám. Od začátku prosince 2015 do konce března 2016 jsme rozdali více jak osm, ale méně než dvanáct tisíc volných kilometrů.

Tipni si správné číslo

Úkol soutěžícího tedy zní: tipni si, kolik volných kilometrů jsme rozdali za čtyři měsíce letošní zimy. Měl bys hádat číslo, které je vyšší jak osm, ale nižší jak dvanáct tisíc (volných kilometrů).

Kdo v soutěži vyhrává

Pořadí vítězů bude určeno blízkostí ke správnému číslu. Čím blíže se trefíš, tím vyšší výhru získáš. Na správnost soutěže dohlédne Iva Moravcová, správce fanklubu, bezprostředně po ukončení soutěže.

O co hrajeme

První místo:   Kožená peněženka

Druhé místo:   Sluneční brýle

Třetí místo:   Porcelánový hrníček

a třem dalším vylosovaným výhercům zašleme čepici s logem PistenBully Baseballová kšiltovka modrá

Pravidla soutěže

Hlasovat může pouze přihlášený člen TKM fanklubu.

Odeslat lze jen jeden platný hlas.

Kdo není členem faklubu, může se přihlásit. Stačí vyplnit a odeslat přihláškový formulář.

Registrace a členství jsou bezplatné.

Hlasy je možné zasílat od 19.5.2016 - 6.30 do 27.5.2016 -23.00.