Hledáme velikonoční vajíčko

Staré zvyky a nové soutěže

Věděli jste, že existuje Mistrovství ČR v hledání velikonočních vajíček? My jsme to ještě do nedávna nevěděli. Je to asi bláznivá soutěž, ale nepochybně se při ní dá zažít docela hodně legrace. A když jsou ty Velikonoční svátky za dveřmi, napadlo nás, že bychom si mohli udělat vlastní variantu hledání velikonočních vajíček. Nemusí si ale hrát jenom děti. Bavit se mohou i dospělí fanoušci horských strojů. Každého přece potěší, když najde poklad s překvapením.

Kam jsme ta vajíčka schovali

Všimli jste si animace, která běží dole na našich stránkách? Nahoru a dolu se tam přesouvají vajíčka. Poznáte je lehce. Nazdobili jsme je obrázky našimi stroji. Pod jedno z těchto vajíček jsme umístili skrytou zprávu. Je to jedno kouzelné slůvko. Objevíte ji tak, že budete klikat na běžící vajíčka tak dlouho, dokud nenarazíte na to správné. Že jste uspěli, poznáte jednoduše. Před vámi se objeví zpráva začínající slovy: Soutěžní kód zní ...

Našli jste kouzelné vajíčko?

Pokud jste našli kouzelné vajíčko, a znáte soutěžní kód, neváhete. Napište jej do hlasovacího okénka a odešlete nám jej. Získáte tak šanci vyhrát jeden z našich dárků.

Budeme rozdávat dárky, a bude jich hodně

Všechny fanoušky, kteří nám zašlou správný soutěžní kód, zařadíme do losovacího osudí.

Nejdříve vylosujeme šest výherců porcelánového hrníčku na kávu z kolekce k 50 letému výročí PistenBully.

A pak vylosujeme výherce hlavní ceny, kterou je novinka v naší Fanzone -  pánské triko, které patří také do kolekce k 50 letému výročí PistenBully.

Oslav s námi nejen Velikonoce, ale i 50 leté výročí strojů PistenBully.

Pravidla soutěže

Hlasovat může pouze přihlášený člen TKM fanklubu.

Odeslat lze jen jeden platný hlas.

Kdo není členem faklubu, může se přihlásit. Stačí vyplnit a odeslat přihláškový formulář.

Registrace a členství jsou bezplatné.

Hlasy je možné zasílat od 16.4.2019 do 25.4.2019.

Správce fanklubu: Petra Sedláčková