Nový Horizont

Už jste to slyšeli?

Od prvního dubna se na Slovensku bude o prodej a servis strojů značky PistenBully starat firma TopKarMoto.  Je to skvělá zpráva. A je to také skokové rozšíření našich aktivit. Bude nás víc. Mnohem víc. Bude více strojů, o které budeme pečovat, více servisních mechaniků, více kamarádů v horských střediscích, více fanoušků horských strojů značky Reform a PistenBully. Prostě bude více příběhů, které budeme moci spolu ve fanklubu sdílet. A právě to nás inspirovalo k  vytvoření této soutěže. Podíváme se na to, o kolik víc nás vlastně bude.

Tipni si, kolik skiareálů je na Slovensku

Ano takhle jednoduché zadání jsme si připravili. Zkus odhadnout, kolik horských středisek je na Slovensku. Vyber si z naší nabídky počet, který se ti zdá nejpravděpodobnější, a kliknutím na kolečko nám svůj tip zašli. Volbou správné možnosti, se automaticky zařadíš do slosování.

Kdo a jak v soutěži vyhrává

Výherce tří hlavních a tří menších cen vybereme losem. Správce fanklubu vloží jména soutěžících do žentouru, zamíchá osudím, a pak vybere šest výherců.

O jaké ceny soutěžíme

První cena:      model stroje PistenBully 600 W Polar

Druhá cena:     osuška PistenBully

Třetí cena:       deštník PistenBully

Tři další vylosovaní výherci od nás dostanou zimní čepici s logem PistenBully.

Jaká jsou pravidla soutěže

Svůj tip může do soutěže zaslat každý člen fanklubu přátel horských strojů.

Pozor, nezapomeň se před odesláním svého tipu přihlásit na webových stránkách ke svému účtu. Jinak ti to nepůjde.

Pokud jsi přístupové údaje ztratil nebo zatím nejsi členem fanklubu, nevadí, založ si účet nový, je to bezplatné a velmi rychlé.

Soutěž Nový Horizont  bude probíhat od 25.1. do 10.2.2019.

Odeslat lze pouze jeden tip.

Výherce vylosuje správce fanklubu Petra Sedláčková.

Možná by vás zajímalo

Zeptali jsme se Pavla Lipenského, jednatele společnosti TopKarMoto, jak došlo k tomu, že společnost Kässbohrer pověřila firmu TopKarMoto zastupováním jejich aktivit na slovenském trhu:

„Tak na tuto otázku by vám nejlépe mohla odpovědět přímo firma Kässbohrer. Já si ale myslím, že za to může asi naše pracovitost a zodpovědnost. Za posledních deset let jsme udělali ohromný pokrok v našich pracovních postupech.

Od doby, co se nám díky službě Posezónní servis podařilo rozložit opravy strojů rovnoměrně do průběhu celého roku, zvládáme realizovat servisní zásahy i v zimních špičkách bez významnějších obtíží. A nejen to. Například tým našich servisních mechaniků se rozrostl téměř na dvojnásobek, a už teď vím, že se brzy rozroste ještě víc.

Také si myslím, že jsme si velký respekt vysloužili tím, jak hladce, rychle a úspěšně jsme dokázali převzít péči o polský trh. K dnešnímu dni dohromady servisně obsluhujeme přibližně sedm set strojů značky PistenBully a ke třema stům strojů značky Reform. Velkou roli v rozhodnutí společnosti Kässbohrer určitě hrálo i to, že na slovenském trhu úspěšně působíme už čtrnáct let. Doposud jsme zde prodávali stroje značky Reform a Böcker.  Máme zde velmi dobré technické i personální zázemí. Rozšíření našich aktivit o stroje PistenBully tak bylo v jistém smyslu jen přirozeným vyústěním naší činnosti.

V TopKarMoto si té důvěry ze strany Kässbohreru velmi považujeme a bereme  to jako projev uznání naší práce v Česku a Polsku.“

Co se bude dít na Slovensku

Pro fanoušky horských strojů máme jen samé dobré zprávy.  Ve spolupráci se slovenskou pobočkou firmy TopKarMoto už připravujeme speciální eventy, soutěže a zprávy. Vyrážíme do slovenských skiareálů. Budeme vám přinášet novinky, seznamovat vás s našimi novými přátely a fanoušky horských strojů. Už se na to moc těšíme.