Vyhlášení vítěze soutěže Patamachina

Patamachina byla první soutěž letošního podzimu, kterou jsme si pro fanoušky horských strojů vymysleli. A byli jsme velmi potěšini z toho, kolik členů našeho fanklubu se do ní zapojilo a zahrálo si ji s námi. Bylo vidět, že se vám soutěž líbila.

Co bylo úkolem soutěžících

Jen pro připomenutí. Vytvořili jsme obrázek bláznivého stroje Patamachina, který jsme sestavili z nejrůznějších součástek jednoho konkrétního stroje. Soutěžící měli za úkol poznat, z jakého typu horského stroje tyto součástky pocházejí. Aby to neměli tak těžké, vytvořili jsme kartičky čtyř typů strojů, ze kterých si mohli vybrat.

Z jakých dílů jsme Patamachinku sestavili

K sestavení našeho originálního stroje jsme použili sedm dílů, které vám nyní odkrýváme na samostaných obrázcích. Všech sedm dílů patří k jednomu konktrétnímu stroji.

Soutěžícím jsme dali na výběr ze čtyř možností. Mohli tipovat, jestli součástky pocházejí ze stroje Reform Metrac, PistenBully 100, PistenBully 600 Polar nebo z PistenBully 400 Park Pro. Z výsledku hlasování bylo na první pohled jasné, že jsme odborníky nezmátli. Reform nedostal ani jeden hlas. Znalci horských strojů si nepochybně ihned všimli rozety a finišeru, které by u Reformu hledali marně. Reálná volba tedy probíhala mezi jednotlivými typy strojů značky PistenBully.

Jaké součástky byly skrytou nápovědou

Abychom soutěžícím pomohli při rozhodování, záměrně jsme mezi součástky, které se nacházejí ve své podobě a tvaru výhradně u jednoho konkrétního typu stroje.

Pro hledaný stroj byly specifické tyto dva díly: digitální ukazatel a přední světlo. Digitální ukazatel najdete pouze v kokpitu stroje PistenBully 100. Hranatá přední světla jsou umístěna na stroji PistenBully 100 na přední horní straně kabiny.

Jaká je tedy správná odpověď

Ten kdo správně označil kartu na níž byl obrázek stroje PistenBully 100, měl šanci stát se vítězem.

Každý pátý vyhrál

Každý pátý účastník soutěže, který zvolil správnou kartu a odeslal ji svůj platný hlas, byl oceněn.

Soutěže se zúčastnilo téměř 100 členů fanklubu, z toho celkem 67 účastníků odeslalo hlas správné kartě.

Výherce jsme vybírali v pořadí, v jakém zaslali svůj hlas.

Celkem jsme tedy obdarovali třináct výherců, kterým jsme odeslali jeden z následujících dárků.

A těchto třináct soutěžících od nás obdrží cenu pro vítěze

Pavel Mičkal, Valašské Meziříčí - kšiltovka

Monika Novotná, Pec pod Sněžkou - multifunkční šátek

Jaroslav Votoček, Rokytnice nad Jizerou - multifunkční šátek

Petr Šlambor, Unhošť - kšiltovka

Jiří Jindrák, Sedlec - Prčice - zimní čepice

Miloš Menclík, Česká Třebová - zimní čepice

Lubomír Dlugoš, Kadaň - kšiltovka

Jan Heger,  Bystřec - zimní čepice

Tomáš Chromek, Horní Suchá - multifunkční čátek

Zdeněk Chomanič, Rokytnice nad Jizerou - kšiltovka

Alice Bartoníčková, Svoboda nad Úpou - multifunkční šátek

Jaromír Rokos, Bruntál - kšiltovka

Ludmila Odstrčilová, Přerov - multifunkční šátek

Přátelé, fanoušci horských strojů, děkujeme za účast v soutěži a gratulujeme k vašim znalostem.