Vítěz soutěže Serviceman 2017

Vítězové s nečekaným překvapením

Vítězem soutěže  Serviceman se pro rok 2017 stal Josef Hruška. Už v polovině soutěže bylo patrné, že má k letošnímu titulu dobře nakročeno. Měl o čtvrtinu hlasů více, než tehdy druhý v pořadí Ondřej Michalička.  V závěru soutěže svůj náskok ještě výrazněji zvýšil a své soupeře tak porazil s dramaticky velkým odstupem. Josef tak opět potvrdil svou pozici našeho suverénně nejoblíbenějšího servisního mechanika. A popravdě, tak trochu jsme to i očekávali.

K velkému překvapení ale došlo v boji o druhé a třetí místo. V polovině soutěže to vypadalo téměr na plichtu mezi Ondřejem Michaličkou a Zdeňkem Kavkou. Rozdíl mezi nimi činil jen pár hlasů. Chvíli vedl jeden, pak zas druhý. Jenže dva dny před finálem se do soutěže s razancí dělové koule zapojili fanoušci Honzy Rouse, kterého svým hlasováním ze zadních pozic katapultovali až na druhé místo. K rovnosti hlasů v soutěži nakonec skutečně došlo. Ovšem ne tam, kde jsme to očekávali, tedy v souboji mezi Michaličkou a Kavkou. Shodný poček hlasů získali Ondřej Michalička a Jan Rous a oba tak obsadili druhou pozici. Na Zdeňka Kavku tak zbylo až třetí místo.

Jen taková hříčka, řekne se

Na jednu stranu bychom asi mohli říct, že je soutěž v oblíbenosti (čehokoli a kohokoli) jen taková zábavná kratochvíle, která se nesmí brát moc vážně. A určitě bychom se nemýlili. Na druhou stranu, když ale takovou soutěž pořádáte po několíkáte za sebou, zjistíte, že ona tu skutečnost zrcadlí docela dobře a pravdivě. Někdo každý rok dostává spoustu hlasů a někdo jich dostává jen pár. A to už nemůže být náhoda. Ta soutěž je postavená na dobrovolnosti a dobré vůli. Sotvakdo pošle svůj hlas někomu, koho nemá rád, kdo jej dopálil nebo kdo s ním jednal nehezkyl. A to je důvod, proč si každého zaslaného hlasu vážíme, a proč je pro nás tak důležitý. Vypovídá totiž o tom, že servisní mechanici dělají svou práci dobře, a že si se svými klienty opravdu rozumí.

A jak to bude s dárky pro vítěze

V této soutěži nezvítězili jen servisní mechanici, ale také mnozi z těch, kteří jim zaslali svůj hlas. Losem jsme vybrali vítěze tří hlavních cen a pět vítězů menších upomínkových dárků.

Hlavní ceny v soutěži mají podobu Dárkových šeků v různých hodnotách. Tyto šeky mohou jejich výherci vyměnit za libovolné fanouškovské předměty v naší Fanzone.

Značkovou kšiltovku a Dárkový šek výši 2.500 Kč vyhrává Michal Pfeifer

Značkovou kšiltovku a Dárkový šek výši 1.500 Kč vyhrává Zdeněk Šally a Jiří Vondál

Značkovou kšiltovku a Dárkový šek výši 500 Kč vyhrává Richard Novák

Značkovu basetballovou kšiltovku vyhrávají tito hlasující členové klubu přátel horských strojů:

Martina Mazáková, Eva Nováková, Jaroslav Vydra, Martin Mádr, Jaroslav Stávek

Blahopřemeje vítězi soutěže o nejoblíbenějšího servisního mechanika roku 2017 Josefu Hruškovi i všem výhercům dárkových šeků a upomínkových cen.