Vítěz soutěže Lexikon

Rozdáváme dárky

Je to opět tady, další soutěž je za námi, a to je pro nás opět krásný okamžik. Tento den máme z celé soutěže nejraději, protože budeme rozdávat dárky. Takže shrneme všechny správné odpovědi a hurá na losování.

Proč soutěž Lexikon a jaký byl úkol

Chtěli jsme spuštění nových webových stránek nějak oslavit a jak jinak než rozdáváním dárků. A abychom dárky mohli rozdávat, musí si je výherci zasloužit. Ukryli jsme tedy na nových českých, polských a slovenských stránkách několik obrázků. Úkolem soutěžících bylo nalézt alespoň jeden obrázek a tři slova na něm ukrytá, slova zapsat do kontaktního formuláře a odeslat.

Jaké jsou správné odpovědi

Do slosování vstoupili Ti, co správně vložili do formuláře tato správná tři slova:

O co jsme hráli a kdo vyhrál

Členové fanklubu opět nezklamali, soutěže se zúčastnilo několik desítek členů. Ze správných odpovědí jsme vylosovali tři výherce. Kliku při losování měli:

První místo:  vyhrává šek v hodnotě 5.000 Kč - Petr Šlambor
Druhé místo: vyhrává šek v hodnotě 3.000 Kč - Tobiáš Vlk
Třetí místo:   vyhrává šek v hodnotě 2.000 Kč - Ivo Štruml

Svoji výhru si výherci mohou sami vybrat a kombinovat na našem fanzone v hodnotě dárkového poukazu.

Dále značkovou čepici vyhrává: Michal Repiščák, Jan Bartoníček, Petr Kroček, Jan Heger, Michal Strnad.

Všem členům děkujeme za účast v soutěži a výhercům gratulujeme. Dárky jsou již zabalené a putují k Vám domů.